255/30R19 91Y Protoura Sport XL

DAVANTI

255/30R19 91Y Protoura Sport XL

255/30R19 91Y Protoura Sport XL

8,400.00 ден

На лагер

8,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022137 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: