255/30R19 91Y SC7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/30R19 91Y SC7 XL FR

255/30R19 91Y SC7 XL FR

14,904.00 ден

На лагер

14,904.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501255 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

Sport Contact 7

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: