255/30R19 91Y SPORT MASTER XL

LING LONG

255/30R19 91Y SPORT MASTER XL

255/30R19 91Y SPORT MASTER XL

5,280.00 ден

На лагер

5,280.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503660 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

SPORT MASTER

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: