255/30R20 92Y Protoura Sport XL

OUTLET 2021
DAVANTI

255/30R20 92Y Protoura Sport XL

255/30R20 92Y Protoura Sport XL

7,260.00 ден

Out of stock

7,260.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500336-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: