255/30R20 92Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-30%

255/30R20 92Y Protoura Sport XL

255/30R20 92Y Protoura Sport XL

5,082.00 ден

На лагер

5,082.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500336 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: