255/35 R20 97W S954 XL

TOYO

255/35 R20 97W S954 XL

255/35 R20 97W S954 XL

15,240.00 ден

На лагер

15,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502054 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: