255/35R18 94W MA349 XL

MILEVER

255/35R18 94W MA349 XL

255/35R18 94W MA349 XL

4,040.00 ден

Out of stock

4,040.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503838 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: