255/35R18 94Y PROXES SPORT XL

TOYO

255/35R18 94Y PROXES SPORT XL

255/35R18 94Y PROXES SPORT XL

9,120.00 ден

Out of stock

9,120.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501451 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: