255/35R18 94Y RXMOTION U11 RFT XL

ROADX
-10%

255/35R18 94Y RXMOTION U11 RFT XL

255/35R18 94Y RXMOTION U11 RFT XL

4,689.00 ден

На лагер

4,689.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019157 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: