255/35R19 96H TS860 S SSR* XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/35R19 96H TS860 S SSR* XL FR

255/35R19 96H TS860 S SSR* XL FR

18,180.00 ден

Out of stock

18,180.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502604 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS860 S SSR* XL FR

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: