255/35R19 96V KRISALP HP3 XL

KLEBER

255/35R19 96V KRISALP HP3 XL

255/35R19 96V KRISALP HP3 XL

10,730.00 ден

На лагер

10,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018445 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: