255/35R19 96V PILOT ALPIN PA4 XL

OUTLET 2019
MICHELIN
-20%

255/35R19 96V PILOT ALPIN PA4 XL

255/35R19 96V PILOT ALPIN PA4 XL

13,360.00 ден

На лагер

13,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014177-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: