255/35R19 96V TS860S XL

CONTINENTAL

255/35R19 96V TS860S XL

255/35R19 96V TS860S XL

18,580.00 ден

На лагер

18,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015965 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

RR

C

Профил

35

WR

C

Дијаметар

R19

Noise

73B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: