255/35R19 96V W240s2(MO) XL

PIRELLI

255/35R19 96V W240s2(MO) XL

255/35R19 96V W240s2(MO) XL

20,110.00 ден

На лагер

20,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502746 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

W240s2

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: