255/35R19 96V Wintoura+

DAVANTI
-10%

255/35R19 96V Wintoura+

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.255 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018240 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.