255/35R19 96V WR Snowproof P XL

NOKIAN

255/35R19 96V WR Snowproof P XL

255/35R19 96V WR Snowproof P XL

14,670.00 ден

На лагер

14,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020959 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: