255/35R19 96W S954 XL

OUTLET 2018
TOYO
-30%

255/35R19 96W S954 XL

255/35R19 96W S954 XL

8,862.00 ден

Out of stock

8,862.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA021190-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX 954S

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: