255/35R19 96Y DX640 XL

DAVANTI

255/35R19 96Y DX640 XL

255/35R19 96Y DX640 XL

7,890.00 ден

На лагер

7,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016654 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: