255/35R19 96Y P-ZERO MO XL

PIRELLI
-10%

255/35R19 96Y P-ZERO MO XL

255/35R19 96Y P-ZERO MO XL

11,727.00 ден

Out of stock

11,727.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504067 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-ZERO (PZ4)

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: