255/35R19 96Y PILOT SPORT 4 S MO1 XL

MICHELIN
-10%

255/35R19 96Y PILOT SPORT 4 S MO1 XL

255/35R19 96Y PILOT SPORT 4 S MO1 XL

14,508.00 ден

На лагер

14,508.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500548 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 S

Додадовте производ во Вашата кошничка: