255/35R19 96Y Powerproof XL

NOKIAN

255/35R19 96Y Powerproof XL

255/35R19 96Y Powerproof XL

10,240.00 ден

На лагер

10,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017625 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: