255/35R19 96Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

255/35R19 96Y Protoura Sport XL

255/35R19 96Y Protoura Sport XL

7,668.00 ден

На лагер

7,668.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022139 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: