255/35R19 96Y PROXES SPORT A XL

TOYO

255/35R19 96Y PROXES SPORT A XL

255/35R19 96Y PROXES SPORT A XL

10,650.00 ден

На лагер

10,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022257 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT A

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: