255/35R19 96Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/35R19 96Y SportContact 7 XL FR

255/35R19 96Y SportContact 7 XL FR

11,457.00 ден

Out of stock

11,457.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505049 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7 XL FR

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: