255/35R20 93Y P-ZERO (NA1)

PIRELLI

255/35R20 93Y P-ZERO (NA1)

255/35R20 93Y P-ZERO (NA1)

16,990.00 ден

На лагер

16,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501470 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-Zero

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: