255/35R20 97W PS 4 ACOUSTIC VOL XL TL

MICHELIN

255/35R20 97W PS 4 ACOUSTIC VOL XL TL

255/35R20 97W PS 4 ACOUSTIC VOL XL TL

18,510.00 ден

На лагер

18,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501729 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PilotSport4 Acoustic

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: