255/35R20 97W WPZERO XL

PIRELLI

255/35R20 97W WPZERO XL

255/35R20 97W WPZERO XL

22,770.00 ден

На лагер

22,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502143 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

P Zero

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: