255/35R20 97W WR Snowproof P XL

NOKIAN

255/35R20 97W WR Snowproof P XL

255/35R20 97W WR Snowproof P XL

18,320.00 ден

На лагер

18,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024076 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: