255/35R20 97Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-10%

255/35R20 97Y MP47 Hectorra 3 XL FR

255/35R20 97Y MP47 Hectorra 3 XL FR

8,541.00 ден

На лагер

8,541.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500471 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: