255/35R20 97Y Powerproof XL

NOKIAN
-15%

255/35R20 97Y Powerproof XL

255/35R20 97Y Powerproof XL

10,727.00 ден

На лагер

10,727.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017120 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: