255/35R20 97Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-20%

255/35R20 97Y Protoura Sport XL

255/35R20 97Y Protoura Sport XL

6,416.00 ден

На лагер

6,416.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022140 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: