255/35R20 97Y PROXES SPORT XL

TOYO

255/35R20 97Y PROXES SPORT XL

255/35R20 97Y PROXES SPORT XL

12,740.00 ден

На лагер

12,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022466 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT XL

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: