255/35R21 98Y P-ZERO (AO)ncs XL

PIRELLI
-10%

255/35R21 98Y P-ZERO (AO)ncs XL

255/35R21 98Y P-ZERO (AO)ncs XL

19,620.00 ден

Out of stock

19,620.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501474 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-Zero

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: