255/35ZR18 94W MAYSTORM 2 B2 XL

RIKEN
-10%

255/35ZR18 94W MAYSTORM 2 B2 XL

255/35ZR18 94W MAYSTORM 2 B2 XL

2,214.00 ден

На лагер

2,214.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010828 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

MayStorm B2

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: