255/35ZR19 96Y PILOT SPORT 4 XL

MICHELIN
-10%

255/35ZR19 96Y PILOT SPORT 4 XL

255/35ZR19 96Y PILOT SPORT 4 XL

12,582.00 ден

Out of stock

12,582.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009923 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: