255/35ZR19 96Y UHP XL TA

TAURUS

255/35ZR19 96Y UHP XL TA

255/35ZR19 96Y UHP XL TA

6,220.00 ден

На лагер

6,220.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014663 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: