255/35ZR20 97Y Proxes Sport 2 XL

TOYO

255/35ZR20 97Y Proxes Sport 2 XL

255/35ZR20 97Y Proxes Sport 2 XL

12,130.00 ден

На лагер

12,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500783 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes Sport 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: