255/40R18 95Y ContiSportContact 5 SSR *

CONTINENTAL
-10%

255/40R18 95Y ContiSportContact 5 SSR *

255/40R18 95Y ContiSportContact 5 SSR *

15,813.00 ден

На лагер

15,813.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500294 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: