255/40R18 99Y Powerproof XL

NOKIAN
-10%

255/40R18 99Y Powerproof XL

255/40R18 99Y Powerproof XL

10,404.00 ден

На лагер

10,404.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501285 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof XL

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: