255/40R19 100V GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

255/40R19 100V GREEN-Max Winter UHP

255/40R19 100V GREEN-Max Winter UHP

5,200.00 ден

Out of stock

5,200.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505030 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: