255/40R19 100V KRISALP HP3 XL

KLEBER

255/40R19 100V KRISALP HP3 XL

255/40R19 100V KRISALP HP3 XL

10,940.00 ден

На лагер

10,940.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018607 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: