255/40R19 100V S954 XL

OUTLET 2019
TOYO
-20%

255/40R19 100V S954 XL

255/40R19 100V S954 XL

9,872.00 ден

Out of stock

9,872.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA021191-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: