255/40R19 100V TS850 P XL

CONTINENTAL
-10%

255/40R19 100V TS850 P XL

255/40R19 100V TS850 P XL

13,959.00 ден

На лагер

13,959.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008979 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: