255/40R19 100V WR Snowproof P XL

NOKIAN
-30%

255/40R19 100V WR Snowproof P XL

255/40R19 100V WR Snowproof P XL

10,311.00 ден

На лагер

10,311.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023303 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SNOWPROOF P

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: