255/40R19 100Y ALTIMAX ONE S XL

GENERAL TIRE
-10%

255/40R19 100Y ALTIMAX ONE S XL

255/40R19 100Y ALTIMAX ONE S XL

7,479.00 ден

На лагер

7,479.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016881 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: