255/40R19 100Y DX640 XL

DAVANTI

255/40R19 100Y DX640 XL

255/40R19 100Y DX640 XL

8,350.00 ден

На лагер

8,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016656 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: