255/40R19 100Y N’Fera Sport XL

NEXEN

255/40R19 100Y N’Fera Sport XL

255/40R19 100Y N’Fera Sport XL

10,980.00 ден

На лагер

10,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500653 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: