255/40R19 100Y P-ZERO I*

PIRELLI

255/40R19 100Y P-ZERO I*

255/40R19 100Y P-ZERO I*

14,250.00 ден

На лагер

14,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502145 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-Zero

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: