255/40R19 100Y UHP XL TA

TAURUS
-10%

255/40R19 100Y UHP XL TA

255/40R19 100Y UHP XL TA

5,661.00 ден

На лагер

5,661.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016579 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: