255/40R20 101V PILOT ALPIN PA4 XL NO

OUTLET 2016
MICHELIN
-45%

255/40R20 101V PILOT ALPIN PA4 XL NO

255/40R20 101V PILOT ALPIN PA4 XL NO

12,336.50 ден

На лагер

12,336.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010535-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: